Chci organizovat

My v AEGEE-Plzeň jsme organizátoři tělem i duší, a proto již několik let pořádáme svou Summer University, především ve spolupráci s AEGEE-Praha.

Baví tě organizovat nebo by sis rád vyzkoušel/a, co všechno plánování, organizování a realizace projektu pro přibližně 30 účastníků z celé Evropy obnáší? Oblastí, do kterých se můžeš zapojit je mnoho, od plánování logistiky (ubytování, doprava, stravování), přes konkrétní program a itinerář, až po vytváření grafického vizuálu či domlouvání dealů s partnery a sponzory.

Máš-li zájem se na přípravách SU podílet, neváhej kontaktovat kohokoli z Boardu.

SU 2019: The Legend of the Czech Grail: Bohemian Mystery

Rozhodli jsme se oprášit úspěšný koncept hledání Českého Grálu a pokračovat tak v tradici tématické letní univerzity. Ve spolupráci s AEGEE-Praha jsme připravili program nabitý příběhovými aktivitami. Účastníci museli řešit hádanky, hledat stopy a hlavně bojovat proti temným silám. Tajemství ukrytého Českého Grálu se snažili odhalit nejdříve v Plzni, pak se přesunuli do jižních Čech a nakonec své dobrodružství zakončili v Praze. Jejich cestu celou letní univerzitou můžete shlédnout na videu níže.